Mamy to!  Kaskat Dairy przeszedł wszystkie etapy certyfikacji FSSC 22000!

Program certyfikacji FSSC 22000 to niezależny, transparentny oraz kompleksowy system certyfikacji bezpieczeństwa żywności o szerokim międzynarodowym uznaniu, oparty na wymaganiach normy ISO 22000, ISO/TS 22003 oraz specyfikacjach technicznych dla sektorowych programów wstępnych i dodatkowych wymaganiach FSSC 22000. Zapewnia skuteczne zarządzanie w celu kontrolowania zagrożeń bezpieczeństwa żywności, minimalizowania ryzyka i gwarancji produkcji bezpiecznej żywności

Certyfikacja FSSC 22000 umożliwia organizacjom wykorzystanie standardu do spełnienia wymagań globalnych sieci handlowych czy wiodących firm spożywczych w ramach jednego, uznanego międzynarodowo systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności w całym łańcuchu dostaw żywności. Certyfikacja FSSC 22000 jest w pełni uznana przez GFSI Global Food Safety Initiative (Globalna Inicjatywa dotycząca Bezpieczeństwa Żywności), organizację zajmującą się oceną i porównywaniem międzynarodowych standardów bezpieczeństwa żywności  i traktowana przez nią na równi z certyfikacją IFS czy BRCGS.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami a nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszelkie pytania oraz pomoże dokonać właściwego wybrou.

kaskat@kaskat.com