We add value to milk.

KASKAT Dairy Sp. z o.o. jest uznanym i solidnym dostawcą wszelkiego rodzaju produktów mlecznych. Od 1997 roku dostarczamy najwyższej i stabilnej jakości produkty spożywcze i paszowe pozyskane od starannie wyselekcjonowanych dostawców. Obecnie, po wielu latach owocnej działalności mamy ogromna wiedzę, która pozwala nam na pełne wsparcie istniejących i nowych klientów i zbudowanie długotrwałej współpracy.

Nasza misja: Odkrywamy i dodajemy wartość do klasycznych produktów mleczarskich

Wartości:

Prezentacja naszego zakładu produkcyjnego

Odtwórz wideo

Jakość

Jakość jest podstawą całego procesu predykcyjnego. Nasze zaangażowanie w jakość gwarantuje, że otrzymasz produkt o stałym smaku, konsystencji i wartości odżywczej. Posiadamy profesjonalne laboratoria i systemy kontroli jakości; stosujemy bezpieczne, szczelne opakowania, które gwarantują doskonałe parametry, jakość i długi termin przydatności do spożycia produktów.

Produkcja

Nowoczesny zakład produkcyjny Kaskat Dairy spełnia wszystkie współczesne standardy jakości i bezpieczeństwa. Linie produkcyjne są zautomatyzowane, a wszystkie pomieszczenia są wyposażone w system optymalnej kontroli temperatury i wilgotności.

Logistyka

Nasi logistyczni eksperci specjalizują się w dostarczaniu Twoich produktów do dowolnego miejsca na świecie, w tym do najtrudniejszych lokalizacji. Przy tym dbają o wszystkie niezbędne dokumenty, dostosowane do potrzeb każdego Klienta i wymagań konkretnego kraju, aby zapewnić bezproblemową dostawę.

Konfekcjonowanie

Kaskat Dairy oferuje profesjonalne usługi konfekcjonowania z opakowań zbiorczych w opakowania jednostkowe. Nasze możliwości: pakowanie w saszetki z nadrukiem i bez nadruku od 50g do 2500g. Rodzaje saszetek: "poduszka" i "stabilo". Szerokość taśmy spożywczej: 295 mm, 340mm, 410mm i 605mm. Wysokość saszetek - do 500 mm.

Nasze nagrody i wyróżnienia

Nagrody

Certyfikaty

Nasze produkty, wytwarzane z największą starannością, przechodzą rygorystyczne kontrole jakości, zanim trafią do Państwa rąk.

Aktualności

Rozwój jest dla nas niezwykle ważny, dlatego bierzemy udział w wielu globalnych targach oraz realizujemy projekty badawczo-rozwojowe. Kaskat Dairy robi to z myślą o stałym zadowoleniu swoich klientów.